De Zoete Zonde

Deze prachtige tocht voert langs kabbelende waterlopen, door uitgestrekte velden, bosrijke paden en sfeervolle dorpskernen.

De vele onverharde wegen maken het een avontuurlijke rit, ideaal voor liefhebbers van natuur en rust – maar minder geschikt voor de koersfiets.

 

  • Genepas 7, Meerhout
  • 014 70 59 53
  • Open vanaf 11u30, ma + di + wo gesloten
  • Jaarlijks verlof: 9 tem 25 juni + 22 sept tem 8 okt.

    Openbare parking bibliotheek op 300m van de zaak richting het centrum
  • www.facebook.com
  • Lengte van de fietsroute: 47km

Deze fietsroute downloaden

Vul hierna je naam en e-mailadres in en je ontvangt deze fietsroute gratis in je mailbox.

Vul je voornaam in
Vul je achternaam in
Vul je e-mailadres in

Ervaringen met deze fietsroute

Er zijn 4 reviews.

Leo Swolfs op 17 mei 2025
RUSTIGE FIETSROUTE MET ONDERWEG MEER DAN GENOEG KANSEN OM IETS TE DRINKEN , SPIJTIG VAN DE STERKE WIND DIE DE GANSE RIT PARTEN SPEELDE , MAAR DE ZON SCHEEN , DUS MAAKTE VEEL GOED , ONTVANGST IN DE ZOETE ZONDE ZOALS ALTIJD SUPER EN VRIENDELIJK !!
erwin op 08 mei 2025
Deze fietsroute was een zeer gevarieerde tocht. Met bossen woonwijken en uitgestrekte landbouw velden. wel regelmatig een drukke weg moeten oversteken en onderweg na 8 km even gestopt aan de Breugelhut een oud deelnemer van onderox en ook taverne Kapelhof gepasseerd
Ria op 06 april 2025
Zondag 6 april. Veel wind. Mooie tocht. Alles in orde en alles gevonden. Vriendelijke bediening
Van de Ven Karel op 05 april 2025
De routebeschrijving op het formulier duidt aan van knooppunt 51.. richting 45 men mist hierdoor 2 foto's en een vraag. De rit is hierdoor ook korter dan aangegeven. Ik vermoed dat hier de fout zit , de route had van knooppunt 51 richting nr 50 moeten gaan en vervolgens richting nr 46 . Wanneer de route zo aangepast wordt komt men wel aan foto R (de kapel) en passeert men eveneens langs de hondenclub. Wanneer men vervolgens richting nr 46 neemt komt men op de weg met het zicht op de brug foto P . Verder een mooie rit en zeer goede en vriendelijke ontvangst in de Zoete zonde. "Lekkertrappen werd via een mail op de hoogte gebracht.
Reactie van Lekkertrappen
Dankjewel Karel. Goed opgemerkt. We hebben het zo aangepast.
Een ervaring insturen

Heeft u foto's gemaakt tijdens het volgen van deze route en wilt u deze met ons delen? Upload dan uw foto's hier. U kunt maximaal 5 foto's van 10MB uploaden.